Nejčastější
dotazy

 

Co potřebuji k přihlášení do aplikace e-Sestřička?

Aplikace e-Sestřička je cloudový systém, do kterého se můžete přihlásit odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení, které bude mít připojení k internetu. K přihlášení požíváme dvoufázové ověření, které zaručí, že se do aplikace nedostane nepovolená osoba. 

Jsou moje data uchovávána v bezpečí?

Ano, neboť se striktně řídíme dle vyhlášky č. 98/2012 Sb. o zdravotnické dokumentaci ve znění pozdějších předpisů, a proto také uchováváme veškerá data výhradně na českých serverech. 

Kolik budu platit za používání aplikace e-Sestřička?

Do 1 000 aktivních pacientů máte e-Sestřičku zdarma. Platíte pouze za datové uložiště a uživatelskou podporu. Více informací se dozvíte v našem Ceníku a ve Všobecných obchodních podmínkách zveřejněných na tomto webu. 

Na koho se mám obrátit v případě, že si nebudu vědět rady ?

Naše podpora je tu pro Vás po - pá 9:00 - 17:00. Můžete se na nás obrátit jak telefonicky tak prostřednictvím e-mailu uvedeného v kontaktech.

Mohu přejít do aplikace e-Sestřička z jiného programu ?

Ano, a dokonce Vám zajistíme převod dat Vašich pacientů do našeho systému.

Budu schopen se naučit pracovat s aplikací e-Sestřička ?

Ano, poskytneme Vám kompletní školení od našich profesionálů, na které se budete moci kdykoli obrátit. Dále Vám poskytneme stručný manuál, obsahující popis veškerých funkcí aplikace e-Sestřička. První školení je u nás zdarma, rádi Vám pomůžeme s prvotní orientací v programu a vyjdeme Vám vstříc i u Vašich individuálních požadavků.

Je omezený počet uživatelů ?

Ne, vytvoříme Vám tolik přístupů, kolik budete potřebovat. Každý přístup bude mít vlastní oprávnění, které si budete moci sami definovat.

Jsou zde nějaké skryté poplatky ?

Ne, ke všem naším partnerům přistupujeme naprosto transparentně, a proto u nás žádné skryté poplatky nenajdete.